Jump to content

Primanje mita


JosipKragic

Preporučene objave

Poštovani,

radim u jednoj državnoj firmi. Od veljače imamo novog direktora. On je od jednog mobilnog operatera (bio sam na sastanku gdje se mito dogovorilo, ispred mene je direktor izjavio da "neće operatera B, nego A") , uzeo iphone XR kao mito za pogodovanje tom operateru, a odbio je ponudu drugog operatera kao "tehnički nepovoljniju" iako su bili 40.000kn jeftiniji! Telefon je uzeo PRIJE provođenja postupka nabave, a za vrijeme trajanja postupka nitko drugi u firmi nije smio naručivati i mjenjati uređaje. Napominjem da direktor nije morao uzeti taj iphone, jer smo mu čim je došao dali funkcionalni smartphone uređaj! 

Što mi sve treba da to dokažem na sudu?

uređeno: od Spitfire
Navođenje bilo koje stranke nije bitno za pitanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Ukoliko će sve ostati na vašoj riječi protiv direktorove, a natječaj je proveden po PS-u, ne samo da neće biti ništa od nekog postupka, već ćete si time osigurati otkaz budući sumnjam da će itko drugi ići kontra poslodavca.

Da se krivo ne razumijemo, ne branim ja kriminal, ni najmanje, ali realnost je ovakva kakvu navodim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija