Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Daro10

Pretjecanje kolone

Preporučene objave

Pozdrav svima. Trebao bih Vašu pomoć.

Jučer me zaustavio policajac jer sam pretjecao tri automobila. Prvi automobil je bio odvojen od ostala dva i mogao sam se ubaciti ispred njega, no nije bilo nikog sa suprotne strane i bila je ravna cesta, pa sam po isprekidanoj crti prošao i druga dva ispred. Kada sam prošao 3 automobila, prebacio sam se u desnu traku, no prosao sam po punoj crti.

Policija je bila na benzinskoj, išla zamnom i zaustavili me. Rekli da ce mi kazna od 3000 kn i 2 mjeseca oduzimanja vozačke doći na adresu.

Da li ikako mogu izbjeći oduzimanje vozačke dozvole? Novčanu kaznu sam spreman platiti.

Lp i hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Kad ti nešto dođe, pisat ćeš prigovor, pa će o svemu odlučivati sud. Ako nisi kažnjavan, imaš solidne šanse da prođe bez zabrane upravljanja.

Podijeli ovu objavu

Zabrinjava me što sam do sada imao kaznu za pojas i za malu brzinu. Sve plačeno na licu mjesta. Ovo mi je sada najteža kazna i brine me ta zabrana upravljanja vozilom 2 mjeseca, pošto mi je auto neophodan za posao.

Hvala na informaciji

Podijeli ovu objavu

Nemam baš traktora na terenu niti osobnog iskustva, ali kako je traktor zasebna kategorija vozila (isto kao i radni stroj), mišljenja sam da se broji u tu odredbu ravnopravno s automobilima, autobusima i dr. (zabranjeno je pretjecati kolonu vozila, a i traktor i radni stroj su vozila).

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this