Jump to content

Jel moguce i kome predložiti izmjene za semafore


Benzin

Preporučene objave

Nisam imao ideju kako staviti naslov. Uglavnom zanima me jel se može kako predložiti da u semafore ugrade treptanje zelenog. Znaci ako je zeleno prikraju i prije žutog da počne onako treptat. 3 puta da zatrepta prije nego se pojavi zuto. Ako ne u sve da ugrade bar na neka veca krizanja. Vidio sam to u Samoboru ja msm i okej funkcionira dodes vidiš trepta zeleno počneš lagano usporavati.Ovako je zeleno i odjednom samo zuto i onda ima ljudi koji idu naglo kocit jer se boje na zuto i slicno. Po mom mišljenju bi bilo za dopunske korisno isto. Gledo dopunske i ima ljudi kojima se dogodi da krene na dopunsku zeleno i ugasi mu se kad dođe na red za skretanje ili dode taman pod semafor i ugasi mu se dopunska iako je krenuo na dopunsku 

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hrvatske ceste su nadležne za usklađivanje rada semafora. Oni to ne rade baš odokativno nego mjerenjem prometa na određenom raskrižju. Nekad se može ubaciti ljetni i zimski način rada, obzirom na različitu prolaznost vozila iz određenih smjerova. Nisam baš čuo da su reagirali na pojedinca, ali svakako ne košta uputiti mail pa...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija