Jump to content

Tužba poslodavcu


Zdongo

Preporučene objave

Zaposlen kod poslodavca (prijevoz putnika kao KV vozač po klasičnom sistemu:

Prijava na minimalac + gotovinski dio.

Usmeni  dogovor je bio: rad za sezonu (8 mjeseci), a plaća cijelu godinu, uključujući i naknadu sa HZZ-a.

Mjesečna isplata nije iznosila po odrađenom poslu, nego više paušalno.

No došlo je do kršenja usmenog dogovora, te uručujem izvanredni otkaz ug. o radu.

Odradio sam travanj (167 sati), svibanj (270 sati), lipanj (266 sati) i srpanj (244 sata). (vidi sliku)

Od toga se dosta odnosi na međunarodni prijevoz putnika autobusom.

Na račun isplaćeno 14.851,00kn, a na "crnjaka" 13.645,00kn. Ukupno: 28.496,00kn

Tražio sam od poslodavca rebalans isplata odrađenih mjeseci, no poslodavac nije pokazao volju za fair play isplatu.

Sada bih pokrenuo sudski proces u kojem bih tražio naknadu za prekovremeni rad (koji treba dokazati), te isplatu tuzemnih i inozemnih dnevnica, jer sam dosta vozio po inozemstvu.

Moj dokazni materijal bili bi nalozi za vožnje, gdje je i  korisnik prijevoza dobivao kopiju (s mojim imenom i podacima).

Međutim, na tim nalozima su prikazane i cijene  transfera (vidi sliku), koje većinom nisu fiskalizirane, te iznos depozita koji je uplaćen internet servisima, koji vjerojatno nije fiskaliziran. To je jasna namjera kaznenog djela utaje poreza.

Nadalje, vozači autobusa, na koje se primjenjuje Zakon o radnom vremenu mobilnih radnika,

redoviti  ili skraćeni  tjedni  odmor provode vozeći vozila B kategorije koja nisu obuhvaćena tim zakonom.

Time je počinjen teški prekršaj pomenutog zakona! Uz to, naređen je od strane poslodavca, za šta su propisane i posebne kazne.

Kad se sve to pomnoži s brojem zaposlenih vozača (10-ak), dolazi se do veilkih iznosa.

Pitanje: Kolike su moje šanse u sudskom procesu, te koje bi bile moguđe posljedice za poslodavca?

Puno hvala.

nalog primjer.JPG

Obracun po satu.JPG

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Problem je i što je građanski postupak radi isplate, odnosno naknade štete, različit od prekršajnog postupka koji bi se vodio protiv poslodavca radi prekršaja po zakonima koje spominjete. Prekršajnom prijavom biste proizveli problem poslodavcu, ali ne biste nužno ishoditi isplatu za sebe. Pokretanjem građanskog postupka biste možda uspjeli (po meni, uz naloge za vožnje s Vašim imenom i prezimenom i uz odgovarajuća knjigovodstvena vještačenja imate izgleda za uspjeh), no sud u građanskom postupku nema nikakvu obvezu prijavljivati stranke za kaznena djela ili prekršaje, tako da poslodavac ne bi prekršajno odgovarao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija