Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Djurica1989

Devizni racun

Preporučene objave

Postovani,

Imam veliki problem obracam vam se sa velikom zeljom da ga resimo pozitivno. 

Dakle,otvorio sam devizni racun u Srbiji i od Komercijalne banke dobio uputsva kako da moja banka u Ceskoj uplati novac na racun u Srbiji. Posrednicka banka je Deutsche Bank. Ja imam zabranu za ulaz u zemlju Nemacku jos nekih par meseci zbog rada na crno. Po mom nalogu moja banka u Ceskoj je skinula sa mog racuna novac i poslala novac na moj racun preko napomenute banke. Taj novac jos nije stigao. Proslo je vec 8 dana. Interesuje me da li Nemacka banka drzi novac zbog te zabrane,kako da resim to u moju korist,da li je moguce da mi novac vrate,sta je najbolje da uradim...

Nisam gledao kad su mi dali taj papir iz Komercijalne banke sa instrukcijama inace ne bi slao novac...:-(

Molim za bilo kakav savet...

Hvala i srdacan pozdrav!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show