Jump to content

dobrovoljni mirovinski stup


kalimero

Preporučene objave

Dakle...prikom jednog dolaska u zagrebačku banku su mi ponudili štednju od nekih 112 kuna mjesečno koju mogu prekinuti kad god poželim...ispalo je da je to dobrovoljni mirovinski stup i da novce ne mogu dobiti van...od az fonda sam dobio dvije oprečne informacije...prva da novce mogu dobiti van 2020.godine a druga da moram čekati 50.godinu starosti...zanima me da li išta od toga drži vodu ili mogu dobiti dio novaca van s obzirom da sam prekinuo uplate prije izvjesnog vremena i da se skupilo oko 10 tisuća kuna.

Ispričavam se ako je topic na krivom mjestu i unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , kalimero je napisao:

Dakle...prikom jednog dolaska u zagrebačku banku su mi ponudili štednju od nekih 112 kuna mjesečno koju mogu prekinuti kad god poželim...ispalo je da je to dobrovoljni mirovinski stup i da novce ne mogu dobiti van...od az fonda sam dobio dvije oprečne informacije...prva da novce mogu dobiti van 2020.godine a druga da moram čekati 50.godinu starosti...zanima me da li išta od toga drži vodu ili mogu dobiti dio novaca van s obzirom da sam prekinuo uplate prije izvjesnog vremena i da se skupilo oko 10 tisuća kuna.

Ispričavam se ako je topic na krivom mjestu i unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Novac ne možete dobiti prije 55. rođendana. Dobra vijest da se novac kapitalizira tako da ne bi trebali sa 55. rođendanom dobiti 10.000 kn već glavnicu uvećanu za kamate plus državni poticaji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija