Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
Kan28

Rent a car scamm

Preporučene objave

Pozdrav, znaci naisao sam na googlu na stranicu koja renta aute. Nakon uplate dosao mi je mail da auto nije dostupan i da ce novac biti vracen. Vec je proslo 12 dana i vise se nitko ne javlja i naisao sam na ljude sa istim problemom kod istog covjeka. Imam potvrdu o uplati i slike razgovora. Jel moguce to kome prijaviti i traziti povrat novca (iznos je 180kn). Hvala. (Sori ak je u krivu temu postavljeno) 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Maknuo sam ti naziv i link, a radi se o našoj firmi (odeš na njihovu stranicu i impresum, skroz na dnu).

Pošalješ (pisano s povratnicom) im zahtjev da vrate novac u nekom roku (npr. 2 tjedna) ili ćeš tužiti za naknadu štete, podnijeti kaznenu prijavu radi prijevare, prijaviti državnom inspektoratu i dr.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this