Jump to content

DORH uništen brak


silentee

Preporučene objave

poštovani legalis

odlučio sam prije nekih koraka potražiti savjet jer nisam pametan dakle,,,

supruga mi je otkrila neke poruke flerta, razbjesnila se u lipnju mjesecu na petak divljala do utorka mislio sam da će se ispuhati oscilirala od očaja do bjesa gdje me tjera van iz stana i traži rastavu u utorak kupim stvari ona mi i dalje neda mira zovem policiju dolaze savjetuju da pričekam sat dva van stana te kad se smiri dođem po stvari tako i napravim no ponovno pobjesni ja u naletu bijesa bacim deku i jastuk na parkiralište te od udarca otpadne krilo visečeg elementa u kuhinji sve to teatralno spektakularno izgleda mlt sin počne plakati i vriskati zagrlim ga kažem oprosti i odem uz skripu guma, ne uzevši kofer sam odem u policiju kažem što sam učinio kažu da sačekam jer je netko zvao na adresu stana opušten čekam ophodnju no završim u pritvoru dva dana očajan jer je supruga rekla da sam je htio usmrtiti, mmislim da je s brakom gotovo no inspektorica mi kaže da supruga plaće kaje se i da je već zvala 20 puta, dobivam rješenje o mjerama opreza 100m, i nikakav kontakt prema djeci ne, pomirimo se već idući dan i nastavimo živjeti normalno, vjerujem supruzi koja kaže da nije ona prijavljivala već susjedi valjda, sljedeći dan ode u dorh te preda pismenu gdje se kaje, nakon nekih petnaest dana a pred nosom mi je bilo to rješenje ubode me u oko podučeno u slučaju nepridržavanja naloženih mjera opreza iste će se zamjeniti istražnim zatvorom, pročitam pažljivo sve i smrznem se, mjere ponedjeljkom javljanje u policiju a ja tri tjedna uopće se nisam javio supruga se kune da se ne brinem čitam dalje složila mi sedam kaznenih prijava139 st2i3,4,,,,179 čl 177st2,,,od tog trenutka do danas postao sam he,,,,pravnik,,,šta se dešava,,,,letargija mog obiteljskog života pretvara se u pakao, saznajem da je supruga i prije tog incidenta posjetila centar za soc skrb šest puta, pod utjecajem imućne majke sastajala se i to mi sve sin kaže, ljeto je prolazilo kupanje zezanje apsolutno na njoj izraz tereta, bremena ili nečega drugog,,,no eto ona želi da popravi stvar dok je ja sprećavam u tome jer već sam u prekršaju zahtjevam odgovore pa pobogu šta si ti to nadrobila u prijavi,,,,između ostalog da je maltretiram od nove godine, nigdje se flert ne spominje, svjedok kaže sve dobro o meni je rekao a piše kako sve navode supruge u potpunosti potvrđuje svjedok koji nije u deset godina braka kročio u kuću,,,otkrijem da je podnjela zahtjev za jednokratnu pomoć na ime žrtve,,,,moja supruga kojoj sam slijepo vjerovao, bilo je svađa ali ništa posebno dok riječ usmrtiti apsolutno nikada ne koristim, kako ja vršim nemoćan pritisak ona ponavlja da neće dignuti optužnicu laž na laž,otkrijem da je bilo namješteno moje promatranje pri cssc jer se psiholog pravio da ne zna za mjere i kaznenu prijavu otkrijem da ima uvid u spis tu mi pukne film tu ona počne već prijetiti policijom! te pošto smo boravili u stanu moje mame a dok naš smo iznajmili turistima shvativši da je opasna da ne kuži da je apsolutno igubila povjerenje i da bez obzira na ishod brak je najvjerovatnije gotov tu upoznam novu dimenziju, digne se pred djecom kaže da sam je udario i ode iz stana, šokiran ne znam što da napravim jer kontakt za mene znaći zatvor ja zovem policiju i na moje iznenađenje njima je sve jasno ona nije smjela biti u stanu, vraća se supruga i mrtvo hladno kroz plač kaže da joj ne dam stvari šokiran spoznajom da je patološki lažov šokiran činjenicom da sam deset godinu takvu osobu imao pored sebe samo kažem a šta će četkica za zube u kupaoni onda, odlazi kod mame i tu nastaje horor priča, djecu ne viđam preko treće osobe poručuje da jednostavno nema vremena prijavljujem je dva puta centru za soc skrb jer je dva moja dogovora prekršila pogazila uz gomilu laži, prijeti da će zatražiti skrbništvo iživljava se nad menom, stariji sin deset god jednostavno pukne i dođe meni jer ne može više tamo izdržati, prazan frižder, stroga pravila puna kuća mlađi jako pati plače svaki put kad ga čujemo na telefon, supruga prijeti da ga smjesta dovedem dok mi centar kaže da imamo jednaka prava, uzela je zajednički auto makla punomoć na zajednički žiro gdje mi sjeda plaća hakirala booking pasword te ona iznajmljuje ne plaća kredit niti pita za bilo šta računi, počinje škola, neuračunljiva i iracionalna, saznajem da je svakoj prijateljici neku drugu laž ispričala saznajem da je u periodu letargije dvadesetak osoba upoznala sa našim problemima plus nadodala svašta, dorh muk!!!!!!evo 60 prokletih dana moj odvjetnik samo ponavlja bježi od nje ne možeš tu nešta sigurno će optužnicu podignuti čekaj!, ja čekam i propao mi brak propao sam i ja 15kila smršao, propušio, na poslu visim, zar je dorh sveta krava,,,,sve pismene koje je slala u biti ne kažu da je lagala nego da nije znala da su to tako teške optužbe priznala je da je mama savjetovala što i kako, uživa dok prijeti a ja ne mogu ništa,,,,možda glupo zvuči ali volio bih da podignu optužnicu tu je čl 304,,,,kleveta i laž,,,koliko sam saznao ima pravo dok traju istražne radnje reći da je lagala i ne bi odgovarala,,,,no zapričao se ja evo pitanja,,,,složio samzahtjev za privremenom mjerom skrbništva nad zajedničkom djecom dok traje brakorazvodni postupak,,,debele razloge imam za to,,,ok drugo pitanje nisam još ono prema dorhu pristup informacijama da konačno vidim kakve bljuvotine su u spisu gdje okolnosno opisuje počinjenje kaznenih djela,,,mjere opreza dali zbog situacije oko djece mogu zatražiti uz obrazloženje ukidanje,,,tu je čl 177st2 gdje je nešto fizički na djecu,,,sin mi je rekao da mu mama tvrdi da su ta krilna vrata pala na njega što je notorna laž sin mi je bio udaljen tri metra od elementa,,,ubjeđuje ga da se ne sjeća jer mu je bilo slabo,,,uopće mu nije bilo slabo jednostavno sve me to plaši jer pomalo postajem svjestan sa kojim monstrumom od žene imam posla,,,mada mislim da joj je potrebna pomoć jer nema empatije ni osjećaja šta da radim da čekam ili otvaram spis i reagiram već sada,,,moguće je stvarno da odbace jer nemaju apsolutno nikakve dokaze jer ništa se nije ni desilo,,,,hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
  • 6 mjeseci kasnije...

Evo me prošlo je dvije godine i dva mjeseca,,,,da se razumijemo odmah u startu ovo što pišem i prije i sada je apsolutno ISTINA!!!,,,,nisam tvrdoglav nisam nasilnik nisam glup,,,,od lipnja 2019 godine i prvog posta i prve prijave supruge otkrića onoga što piše čitajući danas poslije 2 godine prvi post smijem se jer je kamilica naprema hooror-a dalje dakle mogu film napisati, mogu bestseller napisati ali prije svega sada ukratko pa zainteresiranih ako bude u detalje s jednim ciljem a taj je da se nikome više moja priča ne bi desila koja nažalost i dalje traje i nema uopće naznake da će završiti jer em što ja ne pristajem biti obiteljski nasilnik ako pristanem ucjenjen dobiti uvjet a "oni" iako uzdrmani također,,,,,ovom prilikom želim vašu podršku u mojoj borbi sada već sa institucijama CZSS, DORH, općinski i županijski sud, DOM dječiji (vjerovali ili ne prije će u dom djecu nego priznati greške i prepustiti ocu istu), Policija (represija lišavanja slobode uz prijetnje) indirektno pučki pravobranitelj za: ravnopravnost spolova, djecu!!, ministarstvo rada i socijalne skrbi,,,,u priči nisam bitan ja već moja djeca koja su već sada heroji ponosim se i oni mi daju snagu da ću uspjeti zato jer poslije više od sedamsto dana horor-a 250 dana nasilno odvedena u dom 2 psihijatrijska vještačenja oni i dalje žele kod oca unatoč monstruoznoj manipulaciji 24 sata pod nadzorom psihologa u dom-u gdje rade članovi obitelji njihove majke ucjenjivani pitanjem želite li ići vani iz doma ili živjeti kod majke,,,,nisu uspjeli izbiti oca 250 dana!!!!! to je moja snaga za dalje a izdvojeni od same majke poslije još jednog fizičkog zlostavljanja gdje otac ne sudjeluje zovu policiju kažnjeni gdje da spase majku 250 dana pokušavaju reći da sam ja kriv manipuliram djecom te da sam ih nagovorio to   mislim da je vrijeme a ja pokušavam monstrume koji migolje sa titulama socijalnog karaktera institucijama javnog sektora razotkriti i kao karcinom odstraniti u jednom provincijskom Hrvatskom gradu dakle idemo prvo o dosadašnjim prijavama i pokrenutim procesima

općinski sud 5 procesa privremene mjere, tuzba razvod, oduzimanje prava na skrbništvo,,,,4 podignute optužnice!!!!!!! ona prva iz prvog posta uopće nije prvo ročište održano 2 kaznene prijave u fazi istražnih radnji od strane institucija javnog sektora (valjda strah jer imam dokaznog materjala za 20 ljudi otjerati u zatvor) termin naruđba djeteta koji led krv u žilama postoji u gradu gdje živim a koristi ga CZSS imam određene dokaze za to,,,,,kako!!! evo,,,onaj tko želi ostvariti bolju poziciju na sudu u dobivanju skrbništva nad djecom (čitaj roditelj imućnih ili utjecajne šire obitelji)  posredstvom jednog odvjetnika (reklamira se kao najbolji u obiteljskom pravu koji mi je jedanput poručio kako odustanem jer nemam šanse on uvijek pobjedi ) plaćaš 16,000kn u dva navrata odmah 8,000kn on ih prosljeđuje nekome (ženska osoba) u centar e tu kreće igra uvjeren sam već desetinu puta odigrana,,,,,

-predmet oko razvoda braka se štima i dobija ga netko u lancu (dakle postoje valjda i pošteni tamo kadf se skrivaju) dva roditelja koji se razvode 2 mlt djeteta u startu ravnopravni, da ne bude tako ide priprema naručioc dobija upute preko odvjetnika naravno na ovaj način,,,,što više prijavljivati (czss, policija) u ovom slučaju mene i tako je bilo, mjere prebližavanja nema kontakta dva djeteta treba odvojiti i tako je bilo pitate se zašto! zato što tu se stvara temelj gdje monstrumi uopće nisu senzibilni na patnju djeteta (o šteti u brojkama kasnije) prijava na prijavu i dolazimo do savjetovanja gdje smo odvojeni gdje otac posjeduje 250 poruka upućenih preko trećih osoba apelira da djeca ne pate traži da se vide itd, supruga niti jednu, da bi brak što prije bio razvrgnut a s mlt djecom ide mirenje od godinu dana,,,pročitajte prvi post!!!!! suprug koja 6 puta posjećuje czss dakle prilikom savjetovanja fali 2 mjeseca koja jednostavno se promjene u daljnjoj dokumentaciji tako brak i problemi umjesto od nove godine (prvi post gdje sam naivan) sada traju od listopada 2018,,,,naručioc se na tom savjetovanju ne smije dogovoriti oko plana zajedničke skrbi i nismo!!!! kako pa naivan htio sam da se ja i supruga dogovorimo radi djece nisu izdržali 10 minuta kad je jedna soc radnica pukla i rekla dakle supruga je predložila plan na način da ti se momentalno zabrane viđenje djece a njoj pripadne skrbništvo,,,pristajete li na prijedlog  ja ne pristanem naravno oni napišu kratko nismo se dogovorili ostaje medijacija gdje su me nagovorili (vjerovao sam im tek kasnije postajem pravnik) kako nema potrebe za medijacijom jer imamo mjere ali zbog činjenice da je medijator izdvojen iz jedinice CZSS i sam,ostalan je napiši kratko ili kaži da nije potrbna medijacija odvojena djeca je razlog pokretanja privremenog skrbništva na sudu dok traje rastava tužbu moja supruga uredno dostavi mi odemo naprvo ročište za privremene mjere tamo prvi put a vjerujte mi i danas samo na spomen mišljenja CZSS pisanog za potrebe privremenih mjera i tog predmeta meni je muka a čitati ga predstavlja toliki psihički pritisak valjda zbog proživljenog šoka spoznajom da postoji netko uopće u stanju tolike laži napisati (otreženje i moja bitka počinje tek tada listopad 2019g)

dakle rezimirajmo naruđbu djeteta

osiguranje privrenenim mjerama ima samo jedno ročište (skrb se ionako na rastavi detaljno preispituje) odluka se temelji saslušanjem i prvenstveno mišljenjem centra gdje piše naravno kako supruzi treba prepustiti skrb kompententniji je roditelj spremnniji na suradnju!!!! ja ne,,,kasnije slučajno saznajem od jednog odvjetnika da onaj roditelj tko dobije skrbništvo privremenim mjerama u 99 posto slučajeva dobija i prilikom rastave!!!! smrzo sam se 4 odvjetnika su me savjetovala da idem nagoditi se jer neću uopće vidjeti djecu (gadosti iz mišljenja) nisam tip koji pristaje na ucjenu i ne pregovaram sa razbojnicima!!!! izborio sam još jedno ročište prije odluke, dragi bog mi je poslao posebnu skrbnicu koja uočava da nešto nije u redu pa zbog toga dodatno ročište,,,filmsko to drugo,,,,u šumi dokumenata pred sam kraj pronalazim (ne znam koliko smijem otkrivati) i unatoč upozorenju sutkinje da je gotovo skliznem joj dokument koji ravno pada ispred nje na stol i valjda opet bog na tu ključnu rečenicu obrati pažnju te kaže šta je ovo!!!! pobio sam mišljenje centra i upao u probleme jer su obični kriminalci,,,,nastavim kasnije !!!

-vjerovali ili ne pobio sam mišljenje CZSS

                     

 

-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

ne stignem ali meljemo ih laganini,,,kakvi odvjetnici zašto ovako pišem,,,nažalost specifičan slučaj a vjerovatno će i zaključak tj pravda na taj način biti zadovoljena ko sam ja da sudim,,,,samo ću reći da imam protiv sebe (ovo protiv smatrajte protiv pravde) skoro sve institucije dužne djelovati specifično uzmete li npr 2 protokola onaj obiteljskog nasilja i zlostavljanja djeteta,,,ne bi se štel mešati sistem kod mene neće proći,,,,ili,,,uzmi budalo ovo što nude nećeš dobiti slj put,,,,vodilja mi je od studenog 2019g,,,,jedna i jedina,,,sa kriminalcima ne pregovaram (imam prijavu čak i za to) živjeli i držite mi fige jer netko (javna tijela soc djelokruga) tko s lakoćom nešto radi ili ne radi našoj djeci znači da je to i prije radio znači i da će raditi,,,,šta reći imate pod avatarom silente jednu budalu koja vjeruje da vlastitim primjerom i krilaticom (netko mora) želi i vjeruje da možemo biti bolje društvo bar savjest da ne bude vrlina ostavljena pored kontejnera!!!1

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija