Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
NinaSk

Jedna nekretnina sa dva različita broja i dva različitavlasnika

Preporučene objave

Poštovani,

Nekretnina je kupljena regularnim putem preko agencije 2000.godine,vlasnik sam 1/1,svi papiri su uredni i 19godina režije redovno podmirujem.Unazad 2godine bivam tužena da  sam u tuđem posjedu,odnosno da je vlasnik moje nekretnine tužitelj.Zanima me da li on može mene tužiti nakon 17godina koliko sam tada posjedovala spomenutu nekretninu i redovno podmirivala sve troškove?Nakon koliko to ide u zastaru?

Što je najsmiješnije je to da ako imaš nekretninu,zar 17god nećeš pitat za nju?

Nadalje situacija postaje jos bizarnija,jer u mojim papirima iz katastra,zmk itd.ja posjedujem stan br.7 a po njegovim papirima ispada da je taj isti stan  br.24 koji je njegov po papirima.Jedino logično objašnjenje je da se u međuvremenu etažiralo a mene nisu obavijestili iako ponavljam sam vlasnik 1/1 i redovno podmirujem sve troškove.

S odvjetnikom mi je loša komunikacija,odnosno nema je uopće jer se ne javlja,ne mojom krivnjom.

Unaprijed zahvalna na odgovorima

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, NinaSk je napisao:

Nakon koliko to ide u zastaru?

Za takve zahtjeve nema zastare

, NinaSk je napisao:

S odvjetnikom mi je loša komunikacija,odnosno nema je uopće jer se ne javlja,ne mojom krivnjom.

Situacija je krajnje nezahvalna, obzirom da Vam prijeti gubitak nekretnine. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this