Jump to content

Prima solvent


ninaRi

Preporučene objave

Poštovani, 

 

Dug je iz 2012 god. (Rba ga je prosljedila P. Solvent). Stajalo mi je na Fini u redu naplate. S obzirom da se nisu uspjeli naplatiti u roku od 3 godine predmet je vraćen P. Solvent. Danas me zove gospođa i objašnjava dali bi mogla uplatiti barem 50 kn za početak da mi opet ne pokreću i šalju ovrhu natrag na Finu.Ima li netko kome je dug skinut pa ponovno vraćen? Onda bila sam na Fini i dosta toga šta se u zadnje 3 godine nije naplatilo jednostavno je skinuto s redosljeda. Šta očekivati? S plaće mi se uredno skida 1/4.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, ninaRi je napisao:

Poštovani, 

 

Dug je iz 2012 god. (Rba ga je prosljedila P. Solvent). Stajalo mi je na Fini u redu naplate. S obzirom da se nisu uspjeli naplatiti u roku od 3 godine predmet je vraćen P. Solvent. Danas me zove gospođa i objašnjava dali bi mogla uplatiti barem 50 kn za početak da mi opet ne pokreću i šalju ovrhu natrag na Finu.Ima li netko kome je dug skinut pa ponovno vraćen? Onda bila sam na Fini i dosta toga šta se u zadnje 3 godine nije naplatilo jednostavno je skinuto s redosljeda. Šta očekivati? S plaće mi se uredno skida 1/4.

S time da ja nikad od Fine nisam dobila bilo kakvu obavijest da mi je predmet skinut i vraćen ovrhovoditelju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija