Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

bergi345

Otkaz za vrijeme bolovanja

Preporučene objave

Poštovani,

trenutno sam na bolovanju, na što je poslodavac počeo prijetiti otkazom. Smije li mi dati otkaz za vrijeme bolovanja? I još bih pitala u kojim slučajevima se može dobiti otkaz skrivljen ponašanjem radnika?

Hvala unaprijed!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

S kakvim otkazom prijeti tj. na što se poziva?

Ni na što konkretno, tako da ne znam jel prijeti u prazno ili će stvarno nešto poduzeti. Riječ je o dosta impulzivnoj i nepredvidivoj osobi. Meni je to bitno jedino iz razloga da ne dobijem otkaz skrivljen ponašanjem radnika i izgubim pravo na naknadu za nezaposlene. Ne smatram da postoje razlozi za to, ali ne znam što od ovog poslodavca mogu očekivati. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad