Jump to content

prekrsajni postupak bez prijavljenog prebivališta


uka8

Preporučene objave

nedavno mi je uzeta osobna i ponistena adresa(42 godine sam prijavljen na istoj) prebivalista posto policija navodi da nisam na toj adresi(zivim u njemackoj i putujem cesto u HR).a sad imam problem da nisam mogao autom proci ulicu posto je netko zaparkirao,i nije htio maknuti auto dok sam pitao ljepo,pa sam zvao policiju.predugo je trajalo i onda sam otisao natrag.a policija dok je dosla njih petero je valjda izmislilo da smo se verbalno natezali i ako sam samo ja bio izvrijeden od petero stanara ali sam se sazdrzao.i sad policija trazi obaviješteni razgovor od mene.sad me strah,nigdje valjda nisam prijavljen na nekoj adresi a postupak ce se voditi protiv mene mozda.pa da me ne uhite ili tak nesto dok to traje posto pravosudu nisam dostupan.jeli iko zna nesto o tome?hvala

uređeno: od uka8
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 15 minuta, uka8 je napisao:

.sad me strah,nigdje valjda nisam prijavljen na nekoj adresi a postupak ce se voditi protiv mene mozda.pa da me ne uhite ili tak nesto dok to traje posto pravosudu nisam dostupan.jeli iko zna nesto o tome?

Pa možeš prijavit i adresu u njemačkoj a i na nju dobit i hrvatsku osobnu.Pošto živiš vani u policiji možeš ostavit adresu ako te pravosuđe bude tražilo.A uvijek te mogu maznit i na granici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija