Jump to content

Neizvršeni građevinski radovi-povrat avansa


pekimiha

Preporučene objave

Početkom 4. mjeseca sam dogovorio sa tvrtkom jdoo izgradnju i montažu stubišne i balkonske ograde. Ugovor nismo potpisivali , avans od 8500kn je uplaćen po ponudi (postoji dokaz o uplati na internet bankarstvu). Rok za zavrsetak radova smo dogovorili za kraj 5mjeseca( postoji dokaz u vidu sms poruka) Radovi do tada nisu ni započeti zbog zdrastvenih problema izvođača ,te je rok pomaknut za 15.7. Evo došao i 9 mjesec , radovi nisu zapoceti, jedino je došao jednom prilikom sa par zeljeznih stupova koje nije niti fiksirao , tražio dali bi mu mogao uplatit još sredstava za dovršetak . Odbio sam mu uplatit jos sredstava bez da napravi bar polovicu ograde. Uglavnom zatrazio sam povrat avansa posto nemogu cekat vise, adaptirao sam stan u obiteljskoj kuci na 2 katu, te mi jedino ograda treba da se preselim,jer imam malu djecu i ne želim riskirat pad s takve visine. Jednom tjedno mi se javi sms porukom da nema sredstava da mi vrati avans, te da mora dovrsit drugi posao da bi mogao meni pocet,i tako iz tjedna u tjedan. Ja vjerujem da sam zrtva prijevare, te razmisljam kaznenoj prijavi za prijevaru,ali posto trenutno moram po hitnom postupku naci nekog drugog da mi sklepa bilo kakvu ogradu , sto bi se desilo ako je njega kazneno prijavim, a on se slucajno pojavi dovrsit ogradu(u sto sumnjam) , a ograda bude gotova od drugog izvođača?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija