Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
jurajperak

Iznuda - prijetnja

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Dakle u petak sam kupoprodajnim ugovorom prodao svoj osobni automobil. Sve smo uredno potpisali ja i kupac, viđeno kupljeno nema prijedbi pregledao sve ok. Te sam kupcu nakon sto mi je isplatio novce vratio 500,00 kn jer su mi u servisu rekli da treba napuniti klimu jer ja osobno nisam stigao. Poštenja radi čovjeku tj. kupcu sam dao iznos koji je meni bio rečen da će koštati. 

Kupac me zove u ponedjeljak da je njemu nešto smrdilo u vozilu kad vozi (meni nikad) da je on vozilo odvezao lokalnom mehaničaru tj.servis te za popravak nekakvog crijeva treba cca 10 radnih sati 250kn+PDV plus dio (koji ni on kao ne zna koliko će koštati) šalje mi sms (more sms-ova) da očekuje da ja podmirim cijeli trošak popravka ako ne želim da imamo probleme. Radi se o osobi određene nacionalne manjine i siguran sam da je spreman na sve po cjelom stavu i ponašanju. Što ja u svoju obranu mogu napravit tj. što legalno učinit a da ne budem bezobrazan? Jer sam siguran da bi mogli doc doma i radit ekcese.

Hvala svima

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this