Jump to content
MAKOKO5212

PONESAK SUDU

Preporučene objave

Poštovani sobzirom da je javni biležnik pokrenuo ovrhu za apartmansku HRT pristojbu ja sam uložio PRIGOVOR jeli već plaćam jednu pristojbu za kućanstvo.Na eGrađani sam vidio da je J.biljžnik  pokrnuo tužbu.Koliko ja znam  sada bi sud trebao pokrenut pripremno ročište.Mene intresuje  trebao bih napisat  PODNESAK NA TUŽBU Kako Pravilno napisat podnesak.Neznam u koliko ptimjeraka trebam napisat podnesak i još važnije kada ja podnesak trebam poslat  SUDU ILI JA PODNESAK NOSIM NA PRIPREMNO ROČIŠTE.Sobzirom da sam po struci vozač koji je u mirovini sa malom mirovinom i nemam srestava za Odvjetničke usluge jel samo za prigovor su mi tražili 500kn.Još sam zaboravio reći da se ja iz tog apartmana iselim kod ćerke 3 mjeseca  dabi izdali i u apartmanu ostane TV prijemnik koji ja gledam kroz ostatak godine.

HVALA SVIMA NA SAVJETU I ODGOVORIMA.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Vjerovnik pokreće postupka pred javnim bilježnikom koji donosi rješenje o ovrsi i dostavlja Vam ga. Nakon Vašeg uloženog prigovora, javni bilježnik cijeli spis šalje na nadležni sud, a potom sud u ovršnom postupku odlučuje o Vašem prigovoru. Tek po pravomoćnosti rješenja kojim se izvan snage stavlja rješenje o ovrsi javnog bilježnika, sud taj Vaš spis šalje na parnični odjel, a potom se zakazuje pripremno ročište i poziva Vas se da pred sudom dokažete svoje tvrdnje iz prigovora.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad