Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
Tekna

Lažna prijava

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Sinoc mi dosla policija na vrata ,kaze majka me prijavila da sam je udarila ili posijekla nekom soljicom..Nije to uradila u mjestu gdje zivim nego otisla u veci grad ..otisla u dom zdravlja kod doktora i rekla tamo kako je zadobila povredu .Ona i sestra su to smisljeno uradile jer im je savjetao odvjetnik da moraju imati policijsku prijavu protiv mene da bi me mogle tuziti za imovinu koju su dale darovnim ugovorom.Ne postoji ni jedan drugi svjedok osim njih dvije..

Dal ide tuzba po sluzbenoj duznosti ili moraju privatnu tuzbu podici i kako utvrditi da je lazna prijava

Unaprijed hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Da al je to izmislila...kako je do povrede doslo ja ne znam ...sta sad da radim da idem na sud zbog njene podvale..

Podijeli ovu objavu

Majka i moja sestra su to smislile kako da imaju policijsku prijavu protiv mene jer im je tako savjetovao advokat.

Pisala sam vec jednom o cijelom ovom slucaju da je majka dizala optuznice protiv mene za pobijanje darovnog ugovora i odustala od toga jer nije imala sanse ..trazila da joj potpisem dozivotno koristenje stana i kuce sto sam i ucinila.Misljenja da nece ici vise u tuzbe i sve ponovo ovog ljeta kada sestra zeli da ne tuzi zajedno s majkom

Bile su sedam dana kod mene obilazile advokate..notare i smislile kako ce mi nauditi..Kod te ozljede sto spominje navela je moju sestru kao svjedoka ...

Majka i sestra zive u inozemstvu ..finansijski osigurane...Sestra je uzivalac narkotika a majka alkoholicar 

Sve su ovo isto radile i mojem ocu i sad nastavljaju meni ..Traze samo pare i pare

Podijeli ovu objavu

Da jeste ,skroz sam zaboravila da sam ovo pisala.

Ne znam sta da radim dal da idem u proces ..nije samo zbog finansija nego zbog stresa...ne znam dal cu moci to psihicki izdrzati...

Dal ce ih moci pronaci u inozemstvu i zovnuti da svjedoce. Hoce li moci sud doci do medicinske dokumentacije da majci puca koza zbog starosti

Rekao mi je policajac nema sanse da dobijes ,njoj ce sud vjerovati zbog rane na ruci Dal se moze traziti vjestacenje rane ...Zasto su dogadjaj prijavili par dana poslije ..zasto policija dolazi meni tri dana poslije da uzme izjavu i pita me jel bio svjedok da to vidi ..bila je moja kcerka a nju nisu upisali kao svjedoka

Molim za par savjeta..

Hvala unaprijed

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this