Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

antonio_birtija

Zastita od pogleda, zagreb zgrada

Preporučene objave

Postovanje,

imam problem sa susjedom koja se zali i pravno prijeti zbog zastite od pogleda koju sam podigao na zidicu izmedu mojega i njenog dvorista(uz njen pristana), nazalost nemam pismeni pristanak.

Prvo sam sagradio mrezastu ogradu sto je bilo u redu, zatim sam stavio zastitu od pogleda i pocela je resprava.

stanovi su nam u prizemlju i zelim zastiti svoje dvoriste. Ima li ona temelje za tuzbu, mogu li dobiti kakvu kaznu od kumunalnog reda ili slicno. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pozz

i ja imam isti slučaj sa susjedom, i stavio sam mu zaštitu od pogleda..sad on hoće da me tuži...i mene zanima da li ima temelje da me tuži i da li mogu izgubiti spor ili dobti kakvu kaznu

Hvala

LP

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad