Jump to content

Diners


Immortalis22

Preporučene objave

Poštovanje, 

imam jedan problem, na diners kartici sam stvorio dug, za 6. Mjesec 7600 kn, za 7. Mjesec 8000 kn i za 8. Mjesec imam 1700 kn, e sad ja bi taj cjelokupni iznos mogao platit kroz 15 dana.

Diners sluzbu za naplatu pokušavam dobiti vec 3 dana ali mi se ne javljaju...

E sad moje pitanje je kolika je vjerojatnost da mi u ovih 15 dana dok ne platim blokiraju moj tekuci racun ili pokrenu ovrhu s obzirom da mi nisu poslali niti jednu opomenu, niti su me zvali?

dali bi me uopce prije trebali nazvat ili poslat neku obavijest ili nesto, neznam kako to funkcionira.

uređeno: od Immortalis22
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 mjeseci kasnije...

Poštovanje, danas sam vratila karticu Dinersu jer  je nisam u mogućnosti plaćati više. Iznos mi je 9960 kn i prvo sam dogovorila da ću platiti u 2 rate, no međutim kako ipak neću biti u mogućnosti vratila sam ima karticu i zvala u odjel naplate na što su mi rekli da nisam trebala vraćati karticu i da će mi sada cjelokupni iznos biti 12000 kn i da gubim kreditni rejting . Pošto sam rekla da nisam u mogućnosti vratiti cijeli taj iznos odjednom, dogovorili smo da uplatim 1000 kn 15.9. a da ćemo se za ostatak onda dogovoriti kad dođe cjelokupni račun. 

Zanima me ovo za kreditni rejting i znate li možda kako ide daljnje dogovaranje oko računa? Zahvaljujem. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija