Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
Medo_sl

Potvrda o nekažnjavanju

Preporučene objave

Imam pitanje,

Ovako, dobio sam uvjetnu kaznu od 1 godine,

e sad, dali kada ta kazna uvjeta istekne mogu dobiti potvrdu o nekažnjavanju

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako govoriš o uvjerenju koje ti treba kod traženja zaposlenja, da, ako ti je ovo završilo pravomoćnom presudom, papiri su ti čisti (nema veze što uvjet traje, bitno da je postupak završio).

Podijeli ovu objavu

I mene zanima nesto,2013 godine u francuskoj sam bila jednu noc u zatvoru zbog kradje i prije dvije godine sam izvadila potvrdu o ne kaznjavanju bez problema,i sad kad sam predala za drugu su mi rekli da je ne mogu dobiti,jer im je doslo nesto iz francuske za mene i dok ne prevedu papire te iz francuske ne mogu je dobit,zanima me dali ce to sta uticat na moju potvrdu o ne kaznjavanju dali ce biti obiljezena tom kradjom ili ne.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this