Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Angua

Obiteljska mirovina

Preporučene objave

Postovani u trenutku smrti moga muza imala sam 42 godine. Djeca koriste obiteljsku mirovinu a ja sam u radnom odnosu. Ako se bude skolovala moje dijete bi imalo pravo na mirovinu jos nekih 10 godina. Da li bi ja mogla poceti primati obiteljsku mirovinu (kojoj sada ja osobno nisam korisnik) nakon sto moja djeca izgube to pravo. Tada bih imala nekih 56 godina.Hvala vam

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Djeca imaju pravo, ali iscitavajuci ZOMO vi prilikom smrti supruga niste imali 45 godia zivota pa po meni necete imati ni pravo na obiteljsku mirovinu.

Ali kao sto vam je napisao postovani Mod, otidjite u najblizi podrucni ured HZMO-a, i u pravnoj sluzbi potraziti odgovor na vase pitanje.

Podijeli ovu objavu

prije 8 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Meni se čini da biste mogli, ali najbolje je pitati u lokalnoj ispostavi HZMO.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show