Jump to content

Steta, osiguranje i


Nemamsrece

Preporučene objave

Pozdrav svima, 

Servis u kojem je moje vozilo popravljano pokralo je moje dokumente, drugim rjecima prilikom preuzimanja auta dokumenata nije bilo. Auto je napravljeno uzasno, gospodin se lazno predstavio i zloupotrijebio logo poznatog proizvodaca auta i govorio da suradjuje s tim logom auta (lagao je, naknadno smo saznali ) nije mi itdao racun, predracun niti ista ikada. 

Pitanje

Reklamirao sam usmeno servisu i osiguranju

Osiguranje se odrijesuje nek rjesim sa servisom, oni su prije mene pogledali auto i sve je odlicno napravljeno.

No nije, pola stvari nije popravito niti stavljeno. 

da li imam pravo popravljat u drugom servisu jer osiguranje od krivca prometne placa stetu. 

 

Osim odvjetnika, 

osiguranje se cudi da nisam dobio nikakvu dokumentaciju glede racuna, neke djelove auta ce mi poslat servis postom vjerovali ili ne. 

Nezelim u taj servis jer gospodin mehanicar mulja. Dali vrijedi snimak telefonskog poziva kao dokazi? 

Molim vas savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koji dokumenti od automobila Vam nedostaju?

Obično ako popravljate automobil putem osiguranja, automehaničar na temelju izvida štete ispostavlja račun neposredno osiguranju i osiguranje mu plaća, tako da niste morali dobiti račun ako ste popravljali štetu iza prometne nezgode. Također, mehaničar može popraviti samo štetu koju mu osiguravajuće društvo prizna, odnosno koja proizlazi iz prometne nezgode, a ne i neke druge štete koje nisu posljedica te prometne nezgode. 

Zamijenjeni auto-dijelovi se obično ostavljaju na raspolaganje vlasniku automobila, želi li ih ponijeti sa sobom ili ih želi ostaviti autoservisu da ih zbrine. Ako niste htjeli preuzeti dijelove ili Vam nisu stali u automobil, nije čudno da će Vam biti poslani poštom ili po dostavnoj službi.

Možete li malo opisati situaciju konkretnije? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, autu fale djelovi koji su se trebali zamjenit i stoje u dopunskom izvidu stete, prilikon primopredaje auta uoceni su veliki nedostaci. Djelovi koji su bojani su ogrebani, imaju lufta po 5mm,svjetla su izbocena i imaju veliki luft, jedan dio auta nije mjenjan te ce mi ga poslat na kucnu adresu i da namontiramo sami. 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija