Jump to content

VIP\A1 ovrha


Lukasss

Preporučene objave

Imam ovrhu iz vipa iz 2015 Godine.Navodo su su je zatvori ovrhu ove godine taman kada je otvoren u 3 mj Jednostavan stečaj potrošača (taj predmet nije uvršten jer su se oni povukli )i kako se završio i pravomoćan je stečaj potrošača u ovom mjesecu odmah nakon toga su mi sjeli na račun i blokirali pod novim brojem predmeta ovrhe.Posto sam ja od 2016 u blokadi i još dan danas a oni su jedini koji blokiraju račun.Dali nije trebala već ta zastara nastupiti od onda i sto ja sad trenutno mogu napraviti po pitanju toga dali imam ja ikakve mogućnosti jer nakon 3 GOD se povuku i vrate nije mi jasno bas.zahvaljujem na svakoj pomoći kako da to riješim jer mi je odvjeticki ured od vipa reko da mogu kamate skinut i plaćat obročno ali da će mi i račun bit u blokadi i praktički  skidali bi mi 1/3 i još da im ja plaćam sa strane jer inače bi moro sve kamate plaćat.Sad dali je moj predmet u zastari i dali oni to mogu tako Radit ono povuc se i Vratit i dali ja mogu ista jer i dalje nisam još ništa platio.Dali može da dug ode u zastaru ili sto Napravit.Nije mi jasna poanta tog stečaja potrošača ako oni mogu se tak povuc i Vratit.Napokon sam mislio sve će se riješit sa tim stečajem potrošača ali nista.Nadam se nekim savjetima ili mogućim rijesenjima sto mogu napraviti po pitanju toga.

Zahvaljujem 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija