Jump to content

Kasko osiguranje


marija01

Preporučene objave

Imam kasko osiguranje u Adriatic osiguranju. Prosli vikend sam uzela prednost covjeku i imam na autu 13000 kuna stete, drugo vozilo nema nikakva ostecen ja. Cekala sam policiju sat vremena i onda sam ih otkazala jer su mi u autu bila djeca i morale su na wc i plakale od straha, soka... 

Osiguranje mi radi problem jer je kao velika steta a nemam zapisnik, a policija mi neda potvrdu da sam zvala ako ne rade naknadno ocevid, onda ce mi naplatiti kaznu za izazivanje prometne nesreće. 

Kaj da ja sad radim, policija govori da oni ne moraju van radi toga da mi osiguranje isplati stetu, osiguranje govori drugu pricu

Ja sam poslala u osiguranje slikani ekran mobitela gdje se tocno vidi u koliko sati sam zvala 112 i u koliko sati sam ih otkazala. 

uređeno: od marija01
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bit će Vam potrebni opći uvjeti od kasko osiguranja. Ja kužim da je njima potrebno doznati koji su uzroci prometne nezgode, ali isto tako im to i ne bi trebalo biti bitno jer se radi o kasko osiguranju, koje plaćate upravo za tu svrhu. Podnesite odštetni zahtjev, kad/ako Vas odbiju, pisat ćete prigovor, nema druge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , marija01 je napisao:

Sve je to meni jasno ali ja sam potpisala jedno, a nakon mjesec dana dodu na kucnu adresu uvjeti.

Mogli ste odbiti potpisati dok ne proučite uvjete.

prije 2 sati , marija01 je napisao:

Da mi je kod potpisa police receno da cekam policiju i za najmanju stetu bila bi cekala. 

Nemoguće je kod potpisa police reći korisniku sve što bi mu tijekom trajanja police moglo biti potrebno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 58 minuta, marija01 je napisao:

Dobila sam potvrdu od policije da je pozvana i otkazana nakon sat vremena. Koliki sad imaju rok da mi odgovore na zahtjev? 

 

Kod kaska je bit i da vozač nije alkoholiziran.

Ali sudovi kažu drugačije (treba pročitat presude)

https://revijahak.hr/2019/06/29/sudska-odluka-niste-duzni-osigurati-vlastito-testiranje-zbog-naplate-kasko-osiguranja/

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija