Jump to content

ekspropijacija iz stare Jugoslavije


anonimno

Preporučene objave

Poštovani!

Mojem ocu su ekspropirane nekretnine 1969.god u korist jednog hotelskog kompleksa,imaju rješenje o eksproprijaciji i na temelju njega zahtjevaju upis u zemljišne knjige ali nemaju dokaz o plaćenoj naknadi niti je ona ikada plaćena. Da li netko zna šta mi je činiti jer mi te nekretnine i dalje posjedujemo, a oni nam ih žele oduzeti.

Šta da radim?

Hvala svima unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Poštovani!

Mojem ocu su ekspropirane nekretnine 1969.god u korist jednog hotelskog kompleksa,imaju rješenje o eksproprijaciji i na temelju njega zahtjevaju upis u zemljišne knjige ali nemaju dokaz o plaćenoj naknadi niti je ona ikada plaćena. Da li netko zna šta mi je činiti jer mi te nekretnine i dalje posjedujemo, a oni nam ih žele oduzeti.

Šta da radim?

Hvala svima unaprijed!Ii pitanja proizilazi da eksproprirane nekretnine nisu privedene svrsi za koju su eksproprirane. Ako je to tako možete temeljem čl. 48.st. 2, u svezi čl. 31. Zakona o izvlaštenju ( NN-9/94 + izmjene, sorry neznam brojeve napamet) podnijeti prijedlog za poništenje tog rješenja o eksproprijaciji, nadležnom Uredu državne uprave- odsjeku za imovinsko-pravne poslove)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija