Jump to content
Jazavac2005

Neplacanje struje s 1 prikljuckom

Preporučene objave

Postovani,

Molim pomoc. Sestricna i ja zivimo u istoj kuci koja nije etazirana te je u postupku istoga, uselila je prije godinu dana s obitelji. Prikljucak struje je na mene i sestricna izbjegava platiti koliko je ukupna potrosnja po dogovorenom ugradenom kontrolnom brojilu te mi svaki mjesec prijeti ovrha zbod neplacenog dijelanjezine potrosnje. Na Elektri su mi rekli da nemam pravo iskljuciti struju jer je godinama postala korisnik. Na koji nacin mogu zahtijevati da pocne placati racun prema stvarnoj vlastitoj potrosnji? Sud izbjegavam,  ja nemam novaca niti za sud niti za novo brojilo jer je ovo moje. 

Hvala unaprijed.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ukoliko nema sporazuma, onda Vam jedino preostaje sud odnosno javni bilježnik, jer je u pitanju ovršni postupak temeljem vjerodostojne isprave tj. izdanih računa koje ste podmirili umjesto nje. 

Podijeli ovu objavu

Zahvaljujem na odgovoru no problem je sto od njezine izracunate potrosnje ona placa samo dio, a ne cijeli iznos. U Elektri ne priznaju kontrolno brojilo i rekli su sa u slucaju suda nece se ni tada. Po njima je kontrolno brojilo samo za nas, interno. 

Hvala puno

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad