Jump to content
White Walter

Maloljetni dragovoljac

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima na forumu, posebice članovima ovog podforuma. Imam pitanje ako tko zna odgovor neka ga prikvači, zanima me ima li i u kojoj formi, obliku, stavci maloljetnih dragovoljaca domovinskog rata u novom zakonu o Hrvatskim braniteljima? Hvala. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 52 minuta, White Walter je napisao:

Lijep pozdrav svima na forumu, posebice članovima ovog podforuma. Imam pitanje ako tko zna odgovor neka ga prikvači, zanima me ima li i u kojoj formi, obliku, stavci maloljetnih dragovoljaca domovinskog rata u novom zakonu o Hrvatskim braniteljima? Hvala. 

Nemam odgovor na tvoje pitanje, ali te mogu uputiti na osobu koja če ti dati sve odgovore vezane za tvoj status, potraži ga na FB, Enver Arnautović.

Podijeli ovu objavu

Ja sam maloljetni dragovoljac, ako nisu napravljene neke znacajne izmjene u novom zakonu (a mislim da nisu), po zakonu iz 2005, jedino pravo koje se ticalo direktno maloljetnih, jest da za status dragovoljca nije bilo potrebno 90 dana sudjelovanja, vec 30.

Sva druga prava su jednaka dragovoljcima, nicim posebno se prava maloljetnih ne odmicu od ostalih dragovoljaca, ali sam status dragovoljca je prilicno dobra osnova za stjecanje svih drugih prava.

Uređeno od brainsurfer

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show