Jump to content
Schumaher123

Regresni zahtjev

Preporučene objave

Skrivio sam prometnu pod utjecajem alkohola prosle godine, jedna putnica je bila ozljedena i zatrazila odstetu, osiguranje je odstetu platilo u 5mj, ove godine i ovaj tjedan mi je dosao zahtjev za regres. Radi se o 11000 kn, kazu da sam duzan platit u roku 15 dana ili se izjesnit o nemogucnosti placanja te oko dogovora i rjesavanju duga na rate, ili ce me tuzit inace. Ja sam ne zaposlen i nemogu to platit odma. Zanimam me da li osiguranje uzima u obzir to sto sam ne zaposlen pa produljuju rok otplate. Molim za neki savjet 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Praksa je različita od osiguranja do osiguranja. No svakako se što prije odazovite i pokušajte postići bilo kakav dogovor, jer se ignoriranjem samo izlažete još većim troškovima sudskog postupka.

Podijeli ovu objavu

prije 8 sati , Schumaher123 je napisao:

Mislim da bi taj otplatni plan mogao upaliti, jer nije bas mala svota novca, valjda ce imat toliko razumjevanja

Svakako ponudite nešto, ne možete samo doći i reći da nemate sredstava, jer će Vas odbiti i pokrenuti sudski postupak. Prije nego im se obratite, napravite nekoliko mogućnosti ponuda za otplatu, tako da možete pregovarati i pokazati interes za podmirenjem.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad