Jump to content

Fina


Lukasss

Preporučene objave

Racun mi je u blokadi i imam novce na racunu.dogovorio sam sa A1 da se uplati glavnica.Sad me zanima jer na fini stoji cijeli iznos duga a nisu jos uzeli novce sa racuna.

dali ja mogu u fini zahtjevat da odredeni iznos se uplati A1 ako ne ,dali ako fina uzme i uplati cijeli iznos imam pravo trazit od A1 razliku jer primjer ja imam 15000kn na racunu a dug u fini je 15000 kn a dug po dogovoru sa A1 10000 a fina uplati 15000 kn.

Dali postoji ista jer imam email isto od a1 o dogovoru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Lukasss je napisao:

Sad me zanima jer na fini stoji cijeli iznos duga a nisu jos uzeli novce sa racuna.

I dalje stoji cijeli iznos duga, jer Fina nema saznanja o Vašim dogovorima.

, Lukasss je napisao:

dali ja mogu u fini zahtjevat da odredeni iznos se uplati A1 ako ne ,dali ako fina uzme i uplati cijeli iznos imam pravo trazit od A1 razliku jer primjer ja imam 15000kn na racunu a dug u fini je 15000 kn a dug po dogovoru sa A1 10000 a fina uplati 15000 kn.

Vi kao ovršenik ne možete tražiti od Fine da postupa po Vašim zahtjevima. Fina će naplatiti svih 15.000,00 kn za koliko ste ovršeni, a Vi možete pokrenuti sudski postupak u kojemu trebate dokazati da se sa uplatom 10.000,00 kn, dug imao smatrati podmirenim.

, Lukasss je napisao:

Dali postoji ista jer imam email isto od a1 o dogovoru?

Dogovorite s njima da povuku zahtjev za izravnu naplatu na Fini za dio koji je više od glavnice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Borbena7 je napisao:

I dalje stoji cijeli iznos duga, jer Fina nema saznanja o Vašim dogovorima.

Vi kao ovršenik ne možete tražiti od Fine da postupa po Vašim zahtjevima. Fina će naplatiti svih 15.000,00 kn za koliko ste ovršeni, a Vi možete pokrenuti sudski postupak u kojemu trebate dokazati da se sa uplatom 10.000,00 kn, dug imao smatrati podmirenim.

Dogovorite s njima da povuku zahtjev za izravnu naplatu na Fini za dio koji je više od glavnice.

Dali je email sa svim podacima dovoljan dokaz ukoliko dode do sudskog postupka.? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija