Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sanhi

Prijava za radno mjesto u poduzecu.

Preporučene objave

Poštovani, 

Javila sam se u svom poduzecu na novo otvoreno radno mjesto za koje sam cula od kolegice koja radi u tom odjelu. To je sve doslo i do mjesta gdje je trebalo-direktorice ljudskih resursa. S obzirom da sam u meduvremenu cula da su poceli razgovori za taj posao(da se trazi osoba za to radno mjesto), a mene nitko nije zvao otisla sam osobno kod direktorice i pitala je kakva je situacija i s obzirom da sam se javila za to radno mjesto da vi bilo u redu i mene pozvati na razgovor. Na to mi je odgovorila da se jos nista ne zna za to radno mjesto, da nisu dobili odobrenje direktora da se itko zaposli i da kada ce se znati da ce me zvati na razgovor. Medutim ocito da se trazi osoba za taj posao i da su razgovori u tijeku, a mene se nije zvalo. U meduvremenu sam saznala da direktorica moga radnog odjela ne dozvoli moj prelazak u drugi odjel. (sto je odluceno bez moga znanja). Zanima me koja su moja prava u ovoj situaciji? Da li itko moze onemoguciti moju odluku za promjenom posla? Da li bi trebala biti pozvana na razgovor s obzirom da sam zainteresirana?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show