Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

beni

Kako dobiti pristup čestici???

Preporučene objave

Molim za pomoć ako itko zna.

Naslijedio sam česticu koja je u građevinskoj zoni, međutim nema ucrtanog pristupnog puta. Zapravo, postoji bijeli put koji ljudi koriste za svoje potreba ali ga nema u planu.

Već sam pisao molbe i primjedbe kad se radio prostorni ali nema pozitivnog odgovora.

Da muka bude još veća u Ugovoru kojim je ta čestica kupljena još 60-tih opisno stoji da graniči sa putem, kojeg nema ucrtanog, zato sam i tražio da se ucrta.

Pa je sad nastao problem, kažu u Uredu državne uprave da je "netko" napravio propust i nije ga ubacio u novi plan pa samim time ne mogu graditi... a ispada da je taj nepostojeći put u vlasništvu RH.

Dosta komplicirano? 

Sad me zanima, kamo, kod koga i što napraviti da dođem do tog puta?

Ima li neka procedura propisana od države..., bilo što, samo ne sud jer će to trajati ohoho, i sad već ovo natezanje traje od 2008.

Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako je čestica na kojoj je navodni put u vlasništvu RH, možete tražiti pravo služnosti puta kojim bi ste zadovoljili uvjete za izdavanje dozvole za gradnju. Obrazac zahtjeva za davanje služnosti imate na stranicama MDI kao i potrebnu dokumentaciju i to bi eventualno bilo najbrže.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad