Jump to content

kako ću izračunati kolka mi mirovina? Mrljavac molim te!


anonimno

Preporučene objave

ev ovako jedno pitanje ako nije problem,

znači invalid 40 % trajno, obolio već 1992 godine od PTSP-a, 100% oboljenje kao posljedica rata,dragovoljac, primam mirovinu od 1500 kn uz dodatak od 2 300 kn, običan sam vojnik, te u mirovini od 2001. godine. Što da ja očekujem od prevođenja? MAlo sam čitao odgovore, imam osjećaj da bi moja mirovina trebala biti dosta veća nego je sad pa molim nekoga da mi pomogne izračunati. Rok za prevođenje je tri godine, kažu da je sve spremno , al što se onda još čeka. Ima li kakvih naznaka kad bi to trebalo biti? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po novom izračunu, trebao bi sa tim tvojim ( ha nazovi činom) imati (eto malo sam se potrudio), ako ti je 100% opća imati 5004,00 kuna.

 

Ja obično jedem bubrežnjak i rebra od janjetine (ako bude po ovoj mojoj računici), a trebalo bi biti jer imaš 100% opću.

 

Zalijevam bambusom.

 

Pozdrav.

:pivo: :pivo: :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima ima samo daj Bože da se to ostvari. Tako bi trebalo biti, ali nisam ja vještak niti u komisiji ali sve vuče na tako. Da bi bio 100% siguran provjeri još jednom kod pravnika u HVIDRI.

 

Frankovka i Coca-cola (rebarca može i bubrežnjek) ako ti i ovaj tako odgovori) ali čekaj rješenje.

:xwave: :xwave: :xwave: :čeka:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija