Jump to content

Invalidska mirovina,molim za pomoć


kanconijer

Preporučene objave

Poštovani,

2012g.nakon 12g.radnog staža sam umirovljen(invalidska mirovina)zbog psihičke bolesti,točnije depresije.već godinama psihičko stanje mi je stabilno i vrlo rado bi se zaposlio.Radio sam u metalnoj struci,točnije,zavarivanje,bravarski poslovi i na CNC mašinama.načuo sam da bi se po nekakvom novom zakonom mogli zaposliti ljudi koji su u invalidskoj mirovini na polovicu radnog vremena ili slič.ja sam već pokušavao da ishodim ako je moguće da dobim dozvolu za rad pošto sam u invalidskoj mirovini ali sam nailazio samo na otpor.ja financijski više ne mogu.dosad sam zarađivao na crno,po principu kada su obrtnici koji me znaju,zbog povećanog obima posla zvali na ispomoć.Nekad je to bilo mjesečno 50 sati,nekad 200h.,a nekad mjesecima ništa.prije dva mjeseca u jednoj klinici sam obavio kompletan liječnički pregled i sve je bilo u redu.dakle,ja nemam nikakvih fizičkih oštećenja.da pojednostavim.postoji li po novom zakonu mogućnost da mi se mirovina zamrzne i dozvoli da radim barem 4h.dnevno.da li bi to bio ugovor o djelu,honorarni itd...meni je svejedno.molim vas,ukoliko ima netko nekakvih saznanja da mi pomogne.zahvaljujem i lijep pozdrav.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija