Jump to content
ciko123123

braniteljska prijevremena mirovina

Preporučene objave

DDRata 91  51 god staza 27g. Trenutno na bolovanju 26mj tri operacije  lumbarnog dj kičme  satanje je slično  kao i prije sad su problemi sa  vratnim dj. Kičme psiha F43.1 proširene vene  hemoroidi u koljena ubrizgan gel istroše hrskavice reuma ramena na žući  dva polipa povišeni tlak.masnoć povremena  aritmija srca radio kao konobar  a za druge poslove rasptvao ali  teško  na moje stanje molim dali i gdje se raspitat  za mirovinu ili nešto drugo  stane je sve teze hvala 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 47 minuta, ciko123123 je napisao:

DDRata 91  51 god staza 27g. Trenutno na bolovanju 26mj tri operacije  lumbarnog dj kičme  satanje je slično  kao i prije sad su problemi sa  vratnim dj. Kičme psiha F43.1 proširene vene  hemoroidi u koljena ubrizgan gel istroše hrskavice reuma ramena na žući  dva polipa povišeni tlak.masnoć povremena  aritmija srca radio kao konobar  a za druge poslove rasptvao ali  teško  na moje stanje molim dali i gdje se raspitat  za mirovinu ili nešto drugo  stane je sve teze hvala 

Raspitati se možeš za rasprodaju.za pristupanje komisiji za vještačenje prijedlog piše izabrani liječnik.šta će biti na vještačenju znaju samo vještaci na komisiji.

Podijeli ovu objavu

prije 11 sati , ciko123123 je napisao:

Nisam ni znao do  imam toliko organa a kad krene "ovako po zlu"nedaj boze većeg zla a neznan  gdje i sto prije koju komisiju poz.

Nemaš puno komisija.samo jedna i to u HZMO.a druga je ( nezavisna jedna od druge ) ako si predao prijedlog za priznavanje statusa HRVI.

Podijeli ovu objavu

nisam jos nigdje ništa  predao trebam  još  koju kontrolu  neri kirurga i psihijatra kopirat nalaze ili fa predam prije dok dođem  na red možda  i ovi nalazi budu predugo sam na bolovanju  a naknada minimalna  

Podijeli ovu objavu

prije 3 sati , ciko123123 je napisao:

nisam jos nigdje ništa  predao trebam  još  koju kontrolu  neri kirurga i psihijatra kopirat nalaze ili fa predam prije dok dođem  na red možda  i ovi nalazi budu predugo sam na bolovanju  a naknada minimalna  

Nitko Ti ne garantira da ćeš dobiti mirovinu.dok Ti doktor OP napiše zahtjev pa ga preda u mirovinsko,pa dok Te pozovu proći će sigurno dva mjeseca.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad