Jump to content

Pripravnički staž


nealaradosevic26

Preporučene objave

  • 4 mjeseci kasnije...

Pozdrav, radim u školi kao asistent u nastavi vec 4 godine i to mi je jedino radno iskustvo,inace sam pravnik i izasao je natjecaj za pripravnika pravnika u hepu-u . U izvodu iz mirovinskog mi piše  pod  potrebnom stručnom spremom  vss (prve 2 godine dok nisam diplomirala je pisalo da imam sss i potrebna strucna sprema isto sss) Za to radno misto je potrebno minimalno srednje obrazovanje,ne znam da li je to tajnica krivo upisala jer ako se taj posa moze radit i sa sss zasto je upisano vss i sad me zanima hoce li oni automatski me prikrizit jer kao vec radim s visokom ili je bitno da nemam dana staža u zanimanju za koje sama se školovala? Hvala

uređeno: od Simplired
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Simplired je napisao:

inace sam pravnik i izasao je natjecaj za pripravnika pravnika u hepu-u .

Članak 55. Zakona o radu kaže, da osobu koja se prvi put zapošljava u zanimanju za koje se školovala, poslodavac može zaposliti kao pripravnika. Prema tome, ravnopravni ste kandidat po tom natječaju. Naravno, ako se prijavite. Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , Borbena7 je napisao:

Članak 55. Zakona o radu kaže, da osobu koja se prvi put zapošljava u zanimanju za koje se školovala, poslodavac može zaposliti kao pripravnika. Prema tome, ravnopravni ste kandidat po tom natječaju. Naravno, ako se prijavite. Sretno

Tako sam i mislila,ali su me tete na mirovinskom kad sam isla po potvrdu uvjeravale da mi tajnica to mora ispravit jer da mi papiri nece proc. Hvala na odgovoru i sutra šaljem papire 😀

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija