Jump to content

Skrbnistvo- odbitni faktor


elif

Preporučene objave

Pozdrav, trebam pomoc. Naime majku sam stavila u dom, Alzheimer. Mama ima mirovinu koja joj je pod ovrhom, 1/4. Ostatak mirovine ( imam odavno punomoc) potrosim na doplatu za lijekove, jer neki nisi na listi.  Dom snosim sama, mama nema imovine. Imam li kakvo pravo i na koji nacin mamu koristit kao odbitni faktor uzdrzavanja? Sto zapravo mogu napravit, da si barem malo olaksam plaćanje doma? Ima li netko neki pametni prijedlog?  Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Možete roditelja prijaviti kao uzdržavanog člana na svojoj poreznoj kartici, da. Time bi Vam se trebali malo povećati prihodi ako nemate plaću ugovorenu u neto iznosu.

Zahvaljujem! Nemam dogovorenu plaču, nisam u radnom odnosu, ali imam drugi dohodak, koji je poprilicno solidan. Na koji nacin i gdje mogu mamu prijavit ? Znam da moram predat prijavu poreza na dohodak, ali s formalno pravnog aspekta gdje ju prijavljujem? Njezina mirovina je 2.500,00 kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija