Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

elif

Skrbnistvo- odbitni faktor

Preporučene objave

Pozdrav, trebam pomoc. Naime majku sam stavila u dom, Alzheimer. Mama ima mirovinu koja joj je pod ovrhom, 1/4. Ostatak mirovine ( imam odavno punomoc) potrosim na doplatu za lijekove, jer neki nisi na listi.  Dom snosim sama, mama nema imovine. Imam li kakvo pravo i na koji nacin mamu koristit kao odbitni faktor uzdrzavanja? Sto zapravo mogu napravit, da si barem malo olaksam plaćanje doma? Ima li netko neki pametni prijedlog?  Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 6 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Možete roditelja prijaviti kao uzdržavanog člana na svojoj poreznoj kartici, da. Time bi Vam se trebali malo povećati prihodi ako nemate plaću ugovorenu u neto iznosu.

Zahvaljujem! Nemam dogovorenu plaču, nisam u radnom odnosu, ali imam drugi dohodak, koji je poprilicno solidan. Na koji nacin i gdje mogu mamu prijavit ? Znam da moram predat prijavu poreza na dohodak, ali s formalno pravnog aspekta gdje ju prijavljujem? Njezina mirovina je 2.500,00 kn.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad