Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

corsa

Rad u Sloveniji - olakšice

Preporučene objave

Poštovani,

dobio sam posao u Sloveniji i trebam se odlučiti dali otići raditi tamo ili ne,pa bi htio da mi netko objasni neke stvari da lakše odlučim.

Rad u Sloveniji kao dnevni migrant,rezident sam RH,i kao takav, plaćam porez na dohodak u Sloveniji od nekih 273 EUR.

Trebao bi postati rezident Slovenije kako bi se priznale neke olakšice kao recimo olakšica za djecu,zato bi trebao prijaviti boravište u Sloveniji,

no to ne želim jer ću teško naći nekog u Sloveniji da mi to omogući.

e sad,pitanje...

Postoji li koji način da ja tamo dobijem olakšicu na dvoje djece ili bilo kakvu olakšicu ili neki najlakši način da dodjem do "boravišta" u Sloveniji ?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ili i dalje zivite u Zagrebu i imate tamo adresu, ili iznajmite/kupite stan u Sloveniji i tamo prijavite adresu. Sve ostalo nije u domeni zakonitog, uz moguce posljedice i za vas i za onog koji bi vas fiktivno prijavio na svoju adresu.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show