Jump to content
Sokrekran

Djec.vrtic

Preporučene objave

Imam pitanje glede djec.vrtica i prava mene kao roditelja koji ima sina a ne zivi s njime.

Da bi mogao dovesti ili preuzeti sina u vrticu,morao sam dati svoje podatke ,kopiju osobne i sve sta ide.

Posto je ovo prva godina vrtica,sin mi ima 2,5 god.,kad je krenija u vrtic,sljedila je odmah pauza od tjedan i pol dana ,zbog bolesti,pa nakon toga je krenuo opet,i ponavlja se situacija,da mi je sin dobio upalu pluca i ostao je u bolnici na djec.odjelu. Pauza od vrtica sasd je cca.mjesec i nesto dana . Jucer 28.10. doveden je nakon te pauze u vrtic i nakon 2 h provedena u vrticu,djelatnici su pozvali mamu djeteta da dođe po njega. Danas sam mislio doci u vrtic,na posjet sinu,znaci cisto da vidim kako se ponasa ,da promatram ,uopce da vidim sina u toj novoj okolini. Zabranjen mi je posjet,promatranje ,iz njima znanog razloga. Vrtic je privatan i to mi se ne uklapa u rad drugih vrtica ,gdje vi imate pravo biti sa djetetom prvih par dolazaka te prilagodbe. Ovo govorim iz iskustva drugih .

Zanima me strucno misljenje ovde i sta da poduzmem i kakav je zakon sta se ovoga tice.

Hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ovo Vam je od vrtića do vrtića, neki smatraju da je prilagodba dobra stvar i da pomaže djeci, neki smatraju da djeci samo bude teže. Moje oboje djece u privatnom vrtiću nisu išla na prilagodbu nego odmah buć u vrtić, nakon nekog vremena je bilo dobro, al na početku uvijek mora biti šugavo i djeca se moraju s više ili manje otpora prilagoditi. Ne znam da u tom smislu postoji nekakva regulativa.

Podijeli ovu objavu

Ma ja mislim da bi nam tribali dopustit da budemo sa djetetom u vrticu do prilagodbe. Moj nije to prosao i sad je to problem. Meni ne dozvoljavaju na posjet haha iz razloga njima znanog . 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad