Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

wenus

traženje otkaza i otpremnine ili podnošenje tužbe za mobing

Preporučene objave

Radim u gradskoj firmi oko 15 g i svih tih godina sam doživljavala maltretiranje i nepravdu. Sad je to sve postalo nepodnošljivo pogotovo zbog smrti u obitelji ja sam stalno bolesna od nečeg. Tako da sam ja prolupala od tog maltretiranja i bolesti i zadnje pismeno zatražila da mi nek direktor da sporazumni otkaz i otpremninu ili da ću ja podnesti pritužbu za mobing protiv svojih prvih nadređenih.
Na što mi direktor nije ništa odgovorio.
Što da radim?Molim vas preporučite mi odvjetnika za moj slučaj. Hvala. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Sporazumni otkaz je predmet sporazuma među strankama.

Mobing je teško dokaziv na sudu.

Iskreno, mislim da je bolje vući bolovanja po bilo kojoj osnovi dok sami ne dobijete otkaz.

Podijeli ovu objavu

Hvala na odgovorima, uglavnom ako mi ne žele dati sporazumni otkaz onda bi ja dala otkaz i podigla tužbu za mobing ili mogu biti na bolovanju i podići tu tužbu bez otkaza? Da li ima tko preporuku za nekog odvjetnika?

Podijeli ovu objavu

Da imam 2 jako čvrsta dokaza za mobing moguće i više njih, tako da je mobing sigurno dokaziv

Uređeno od wenus

Podijeli ovu objavu

Htjela bi uzeti odvjetnika u Zagrebu i sud u Zagrebu zato jer su u mom gradu gradska firma i gradski oci i gradski suci povezani pa to nema nikakvog smisla u mom gradu, već sam čula glasine kako će me srediti u mom gradu odvjetnici i suci pa se to dalje nastavlja mobing i od pravosudnog sustava u mom gradu gdje ispada da građanin RH koji trpi mobing najbolje da zbriše glavom bez obzira jer tu u HR ne može ostvariti baš nikakva prava osim biti mučen do u nedogled od svih mogućih sustava. Znači trebao bi mi pošteni odvjetnik iz Zagreba koji nije preskup -da li takav postoji?

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad