Jump to content
ASIJA

Radno pravo

Preporučene objave

Poštovani,

početkom mjeseca sam aplicirala na javni poziv za dodijelu stipendija, javni poziv je istekao 16.10. može li se poslati obavijest da odustajem od stipendije i da mi vrate dokumentaciju koju sam im poslao...

Hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Naravno da mozete poslati jer je rok za prijavu na natjecaj bio 16.10. medjutim proces selekcije kandidata, koji ce doista dobiti stipendiju, sigurno nije jos zavrsen. Cak i da jeste, vi mozete odustati u bilo kom trenutku, a najjednostavnije svakako prije nego stipendija legne na vas racun.

Podijeli ovu objavu

Bez obzira na fazu postupka imate pravo odustati. Svakako ovo napravite pisano i pošaljite im preporučeno sa povratnicom, uz zahtjev za povrat dokumentacije ili neka Vas obavijeste gdje istu možete preuzeti.

Podijeli ovu objavu

Hvala prijatelji. A znate li kako teče selekcija odabira, da li komisija samo razmotri ono sto im se pošalje ili dublje provjeravaju u vidu ds zovu fakultet ili opstinu da vidu ds li je sve tako kako piše. 88 prijavljenih kandidata ima, daju 25 stipendija, a mislim da mi je potvrda jedna nepotpuna.

Podijeli ovu objavu

prije 1 sat, ASIJA je napisao:

a mislim da mi je potvrda jedna nepotpuna.

Ukoliko je dokumentacija po natječaju nepotpuna, to je razlog za odbacivanje prijave i o takvoj činjenici Vas se mora zasebno obavijestiti.

Podijeli ovu objavu

Ja i brat smo aplicirali za stipendiju, i kad sam zvao za vise informacija, rekli su mi da je jedan prosao a da je za drugog upitno. Sta bi to moglo znaciti, ako smo prosle godine obojica dobili stipendiju.

Podijeli ovu objavu

Prije 24 minuta, ASIJA je napisao:

Sta bi to moglo znaciti, ako smo prosle godine obojica dobili stipendiju.

Stipendija se ne dobiva automatizmom, jer ste je imali i prethodne godine. Tako da trebate pričekati službeni odgovor za više informacija.

Podijeli ovu objavu

Razumijem, ali vase misljenje me zanima. Jesu to rekli zato jer neko ima više poena ili zato jer ne mogu dvojica iz iste porodice imati...

Podijeli ovu objavu

prije 2 sati , ASIJA je napisao:

Razumijem, ali vase misljenje me zanima. Jesu to rekli zato jer neko ima više poena ili zato jer ne mogu dvojica iz iste porodice imati...

Proučite uvjete tog natječaj za stipendiranje.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad