Jump to content

Delozacija


KristinaSuc

Preporučene objave

Lp, 

Dakle radi se o imovinskoj raspravi koja traje vec 17 godina i u kojoj je zena dobila a muz izgubio kucu, slijedeci postupak je delozacija koja je bila zakazana za x datum da bi muz podnio odgodu dok mu socijalna sluzba ne nadje smjestaj,s tim da se vec par godina ista stranka ne pojavljuje na rocistima te samo predaje zalbe, i ne misli izaci iz kuce niti daje ikome pravo da pridje kuci, na ulici su majka s dvoje djece koje se snalaze dok on uziva u tudjoj kuci vec 17g.  Na Rijesenju stoji da je delozacija zakazana  te se stranka ima oravo zaliti ali da to ne utjece na delozaciju da bi se sada uspostavilo da je ipak odgidjeno,Molim vas savjet sta dalje poduzeti kome se obratiti?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Delozacija je trebala biti 7.11.2019 moj bivsi muz je predao zahtjev za odgodu 30.10.2019 a sutkinja donjela rijesenje 31.10.2019, a u zahtjevu stoji da je on 100% invalid(dijaliza bubrega) te da je siromasan te nema kuda...sta se ponavlja vec godinama na njegovim zalbama i uvjek je odbijeno do zadnje zalbe gdje mu je uvazena odgoda delozacije, takodjer i ja nemam smjestaj snalazim se a kuca stoji do pola izgradjena, te mi nemozemo pristupiti i nastaviti graditi jer se muz buni za uznemiravanje...imamo 2 pravomocna rijesenja u kojem stoji da je on nezakonit stanar i da mora predati nekretninu!

uređeno: od Ruby_Danderfluff
obrisano ime suca
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S time da je ta ista zalba bila predana na zupanijskom sudu u 7mj. (copy paste)I odbijena je! Da bi je sutkinja sad uvazila 3 dana prije delozacije, 

Imamo ugovoreno s gradjevinskom firmom koja nas ceka, i s kojom nam propada dosta novaca upravo radi svega toga odgadanja i neznanja kud i koliko dugo ce to jos trajat, a i muz ima uvjetnu radi unistavanja i prijetni istoj firmi 

uređeno: od Ruby_Danderfluff
obrisano ime suca
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Lp, zalili smo se al ce nam to oduzeti opet pola godine, samo nevidim smisao kad se covjek vec 17 god zali, zalbe mu vjecito prolaze dokaze nema nikakve, izgubio je na svakom sudenju, jos 2008 je dosudjeno da je kuca moja,covjek neradi vec 20 god,zivi na racun drzave,i u tudjoj kuci, prezire Hrvatsku a ona ga ovako stiti ne zivi lose ima i auto(koji nije na njemu) motor,par kavica na dan popije itd...dok ja zivim u sobici kod brata takodjer zdravstveno lose,a imam svoju kucu u koju nesmijem ni prici, cak nesmijemo ni zavrsiti radove da se kuca ne urusi, izgubili i vremena i novaca,pisem ovako jer sam ocajna pomaka nema,hvala poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija