Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
valkec

Prometna

Preporučene objave

Imali smo prometnu sa motociklom na križanju Horvaćanska i Savska. Tamo semafor ne radi već su treptajuća žuta svjetla zbog tramvaja .Preko ceste je stajao policajac na motoru a u krajnjoj desnoj traci kombi sa interventnom policijom. Decko ispred nas se uplašio da mu se pali crveno i još k tome vidio policiju te doslovno stao na mjestu naglim kočenjem. Bila je gužva i mi smo se spuštali sa mosta. Brzina nije bila ni 40 km, alkohola nije bilo. Suprug je kočio ali nije uspio stat vec smo se zabili u zadnji kraj gdje sam ja preletjela preko supruga i slomila bedrenu kost. Kakva je praksa sa odgovornošću s obzirom da smo se mi zabili ali isto tako decko je pred policajcima koji su odmah došli cijelo vrijeme ponavljao da nije htio, da se uplašio. Klinac nije iz Zagreba i nema iskustva u gradskoj vožnji. Svaki savjet dobrodošao.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this