Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
Tamara▪︎

Mobitel

Preporučene objave

27.9. moja kcerka je nakon zavrsetka nastave stajala na autobusnoj stanici sa prijateljicom koja je u ruci drzala mobitel. Kcer se pocesljala po kosi i nenamjerno srusila mobitel koji je pao i razbio se. Moram napomenuti da je mobitelu bio vec prije razbijen ekran. Nakon pada mobitel je i dalje radio. Otisle su svaka svojoj kuci i drugi dan su pocele poruke,trazila je da platimo pola za popravak. Kad sam joj rekla da je mobitel vec bio razbijen rekla je da ce platiti sama. Mjesec dana se o tome nije pricalo. Sad mi salje poruku da trazi opet pola jer mobitel sad jedva radi. A koliko sam shvatila u meduvremenu je pukla i straznja strana mobitela. Prijeti policijom jer je moja duznost platiti za ostecivanje privatne imovine.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this