Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sosten

Put do posjeda

Preporučene objave

Postovani,

Molim Vas lijepo odgovor za ovaj slucaj:

Kupim dio posjeda i vlasnistva na zajednickoj parceli od jedne osobe.Zatim kupim jos jedan dio posjeda i parcele od druge osobe.Za jedan posjed je bio jedan prilaz( put)a za drugi posjed drugi put koji prelazi preko treceg suvlasnika i posjednika.Znaci sad smo na parceli dvojica suvlasnika i posjednika.Sad moj suvlasnik meni brani put za drugi posjed kojeg je koristio raniji vlasnik od kojeg sam ja kupio.Inace u Katastru sev vodi tri posjeda ,dva moja jedan od suvlasnika parcele.

Unapprujed zahvaljujem uz srdacan pozdrav,

Sosten

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Brani po osnovi sto mogu doci zaobilaznim putem do mog prvokupljenog posjeda i preko njega doci na drugi posjed.Ali to je duzi put. Zanima me sto da je taj posjed kupio netko drugi.

Samo napominjem da se tu radi o poljoprivrednom zemljistu .Cestica je jedna a tri posjeda.Utvrdjena je samo medja izmedju nas dva suvlasnika.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show