Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Rradeven

Izmijena postojeće građ. dozvole

Preporučene objave

Pozz, ja imam važeću grad dozvolu (koja je izdana 82) tu je započeta gradnja (zidovi samo). Tu je stalo, ja bi sada to nastavio graditi, sve provijerio i mogu uredno nastaviti ali po projektu iz 82, sto naravno ne bi htio, napravio bi Neke Izmjene, dozvola je Izdana za P+K 10x10 a ja bi napravio p-60m2 a kat cca 80m2 (posto je parcela na kaskade,da sad ne kompliciram i dodatno ne obj kako i sta) znaci to sve u(manjim)gabaririma od dozvole izdane, SVE ZNAM DA MORAM MIJENJATI DOZVOLU jer mjenjam project,to ne pratim ga. Ali me zanima da nastavim gradnju (znam da Sam izlozen riziku)  I zavrsim kako Sam zamislio (novi projekt cu unaprijed napraviti) pa me zanima kad to napravim Kakve ,,probleme,, mogu imati i sta mi je ciniti. Moj plan je u konacnici predati I srediti papire do uporabne dozvole-naravno.

unaprijed zahvaljujem

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Sve znate! I nitko vam neće dati savjet da gradite po svojem i istovremeno  tražite izmjenu projekta. Dobro ste zamislili, ali nije baš sve tako jednostavno ne predaju se papiri u konačnici nego na početku, a do uporabne dozvole još je dalek put.

Podijeli ovu objavu

Prije 4 minuta, slavko1941 je napisao:

Sve znate! I nitko vam neće dati savjet da gradite po svojem i istovremeno  tražite izmjenu projekta. Dobro ste zamislili, ali nije baš sve tako jednostavno ne predaju se papiri u konačnici nego na početku, a do uporabne dozvole još je dalek put.

Hvala na odg, samo me zanima kada to sve napravim, koji su ,,problemi,, i sta me sve ceka, to me jedino zanima.

Hvala

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad