Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Točkica67

Naznake neravnopravnosti i mobing?

Preporučene objave

Radim u jednoj dobrostojećoj firmi već skoro 2ipo godine. 

Ugovor mi se produžuje svakih 6 mjeseci. 99 posto ostalih je zaposleni na neodređeno, čak i oni koji su 

Dolazili nakon mene. Plaća minimalac ja i još jedan gospon. 

Ukoliko ostanemo prekovremeno, dobijemo slobodno. Koje nikada ne mozemo iskoristiti. 

Bila je jedna prilika gdje smo ostajali po 13 sati u komadu. Strahote.

I onda su isle pare za to, ja sam dobio puno manje nego ostali koji su ostajali. 

Nedavno je bila situacija, naravno pauzu nemas, ja od jutra trcim, jurim, uzwo sendvic da pijedem, sef mi odbrusi da sta sad jedem, ima posla jest cu kasnije. 

I takvih situacija ima nebrojeno. Da ne pricam o zvanju na privatni mobitel, za bojazan odlaska na bolovanje itd.  

Moze li se takav obrazac ponasanje protumačiti kao mobing? 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad