Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Davorzg

Dvoriste ispred kuce-javna povrsina

Preporučene objave

Ispred stambene zgrade u kojoj zivim htio bih zakupiti jedno parkirno mjesto.

Vlasništvo je podijeljeno izmedu društvenog vlasnistva, Grada Rijeke i RH.

Grad mi ne dozvoljava zakup jer kaže da je to javna povrsina. Nije javna povrsina buduci da se dvorište u katastru vodi kao oranica te ne pise da je to cesta, parkiralite itd.

Povrsina javne namjene je svaka povrsina koja je namijenjena svim i koristi se pod jednakim uvjetima.

Javno parkiralište je uredena javna povrsina koja se koristi za parkiranje vozila.

Parkirna mjesta u dvoristu nisu asfaltirana vec je parkiranje na travi i pijesku/zemlji.

Na sta da se pozovem da dokažem da to ne moze biti javna povrsina?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Da se nadovezem samo.

Susjed sa lijeve i susjed sa desne strane su naslagali kamenje u pravcu međe i pokraj asfalta tj. nuz rub ceste a u pravcu svojih kuca u glavnoj ulici i sada ja imam problema a i ostali koji skrecu sa ceste i na cestu kamenje je promjera od 40-50 cm komunalni redar i policija ne poduzimaju nista da se kamenje ukloni napominjem da je cesta uređena rubnjacima pa me zanima da li je to po zakonu dopusteno i šta učiniti ako nije

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad