Jump to content
Sign in to follow this  
anton887

pauk i opn

Preporučene objave

molim vas za savjet...bio je pokušaj dizanja auta od lokalne tvrtke i uz to sam dobila da se očitujem prometnom predarstvu grada u vezi navodno nepropisno parkiranja.

Uložila sam prigovor za nepropisno parkiranje jer je došlo do suda i idući tjedan mi je poziv za prekršajni sud. S obzirom da se tu radi o odvojenim stvarima premještanju (što je u nadležnosti tvrtke) i kazne za nepropisno parkiranje, mogu li poslati tvrtki dopis da zastanu s pokušajem naplate dok se ne okončna prekršajni postupak, pa ako me se proglasi krivom da tek onda poduzmu daljnje radnje..

puno hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Hvala vam. Da li pauk sluzba u slucaju oslobadjajuce presude prekrsajnog suda moze obustaviti daljnje radnje glede ovrhe ili prisilne naplate radi premjestanja vozila ili se to odvaja i nije neko prethodno pitanje?

Podijeli ovu objavu

Presuda suda jos nije donesena da sam krivo parkirala....policajci ili prometni redar mogao je napisati i da sam nesto trece napravila..valjda tome sluzi sud da odluci......, a buduci da sam ulozila prigovor

Podijeli ovu objavu

prije 4 sati , anton887 je napisao:

Hvala vam. Da li pauk sluzba u slucaju oslobadjajuce presude prekrsajnog suda moze obustaviti daljnje radnje glede ovrhe ili prisilne naplate radi premjestanja vozila ili se to odvaja i nije neko prethodno pitanje?

Naravno,ako nema krivnje nema ni uvjeta za odvoz.

Imaju oni i sliku vozila.

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this