Jump to content

J.d.o.o


dpernek

Preporučene objave

Pozdrav,

molio bih par informacija ukoliko netko zna.

Naime, 2016 g. moja djevojka i ja otvorili smo j.d.o.o. te nju postavili kao direktora i jedinog osnivača i zaposlili je. 

2018g. tvrtka ne ostvaruje nikakve prihode i zenu odjavljujemo. Saznajemo da je postupak likvidacije 14 mjeseci i da košta boli glava i odlučujemo pustiti sve na miru.

Napominjem, nismo ostali nikome dužni ništa osim možda nekakvih doprinosa, tko to zna..ne znam ni gdje mogu provjeriti. 

Sada čitam da je postupak zatvaranja znatno skraćen i pojednostavljen, pa me zanima koja je najbolja opcija? 

Također, pokrećem jedan online biznis pa bih možda prebacio firmu na sebe, pošto sam zaposlen u drugoj firmi na veći bruto od direktorske osnovice, kako to funkcionira?

Hvala unaprijed,

Davor 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugovor ćete možda morati sastaviti sami ili angažirati nekoga (mada neki javni bilježnici pristaju i sastaviti takve isprave), a kod javnog bilježnika ćete obaviti prijavu upisa ustupa itd., uglavnom Vam sve javni bilježnik može napraviti, a za j.d.o.o. se radi o minimalnim iznosima sudskih pristojbi i javnobilježničke nagrade.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija