Jump to content

raskid ugovora najamnine stana


franjom19

Preporučene objave

raskinuo sam ugovor sa najmoprimcem, jer mi je počeo moje stvari izbacivati i počeo mi je pretiti da ja ne mogu istjerati kod raskida ugovora. dao sam mu rok za iseljenje mjesec dana. poslala mi je na pismeno da ne želi izači dok ne vratim sav novac što je platila za najamninu stana, pa neznam što da radim molim vas pravu pomoć 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • imam ugovor u najmu stana na ugovoru piše do raskida ugovora uplatila je 4.10 2019 za dva mjeseca unapred 3200 kuna nakon mjesec dana stanovanja uplatila je novi 1600 kuna pa to iznosi plačeno do 40,01 2020 najamnina je 1600 kuna mjesečno nakon mjesec dana počela mi je moje stvari škartirati odnosno izbacivati jer da to ništa ne valja kada sam to rekao da to ne radi počela mi je pretitii to sam ja svatio kao nepoštovanje imovinskog prava ja više se ne usudi doči do stana da vidim kakvo je stanje dali je platila obaveze to jest struju voda i za čiščenje stubišta to piše u ugovoru 15,11 2019 otišo sam na policiju i raskinuo sam ugovor o najmu i napiso sam rok iseljenja mjesec dan to je do 15. 12 2019 poslao sam joj preporučeno pismo da ju obavjestim o tome ona mi je odgovorila da neče izači dok joj ne vratim sav novac što je uplatila to iznosi 48800 kuna na policiji sa to rekao njima oni su mi rekli da moram pravnika i sud a ja sam u penziji sa malim primanjima zato tražim pomoć  margetić franjo hvala
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija